1995 yılından beri sektörde olan işletme,  metal sistemleriyle  müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Rekabetin arttığı  dünyamızda kaliteli ve sağlam hizmet vermek için uğraşan firmamız uygun fiyatlarla müşterilerini beklemektedir.

Türkmensan tüm çalışanları ile toplam kalite felsefesini benimsemiş ve tüm çalışanlarıyla “daha kaliteli üretim” yapmayı kendine hedef belirlemiştir.

Türkmensan teknolojik gelişmeleri takip eden, üretimini en son teknolojiye sahip makinelerle gerçekleştiren ve teknolojik üstünlüğü sayesinde de dünya standartlarında üretim yapan bir firmadır.

Müşteri  istekleri  doğrultusunda ürün çeşitlerini ve kapasitesini her geçen gün genişletmektedir.

Her işimizde sanki ilk yapacağımız iş gibi titizlik ve geniş bir açıdan bakarak en güzel ürünü ortaya çıkarmak için çalışıyoruz.

Amacımız sizlere daha iyi hizmeti en uygun şartlarda sunmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, hızlı çözüm ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesime hitap eden, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir madencilik firmasından daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir firma olmaktır.


Değerlerimiz

  • Önce insan 
  • Yenilikçilik 
  • Ölçülebilirlik 
  • Ulaşılabilirlik